Obsługa klietów instytucjonalnych
536 324 582

 


Kontakt

ul. Stawowa 4
Sosnowiec
536 324 555

Projektowanie

Usługi

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi brukarskie

Kostka brukowa, obrzeża, krawężniki, płyty chodnikowe Sosnowiec

Kostka brukowa doskonale nadaje się do urządzania działki, podjazdu czy alejek w ogrodzie. Dzięki niej można wytyczyć nie tylko ścieżki, ale również wykreować przestrzeń wokół basenu czy oczka wodnego. Aranżacje z kostki brukowej można łączyć z innymi materiałami takimi jak drewno czy kamienie naturalne. Połączenie różnych kolorów, faktur i materiałów może tworzyć niepowtarzalny klimat w ogrodzie i sprzyjać relaksowi na świeżym powietrzu. Kostki brukowe dostępne są w różnych kolorach i kształtach, dzięki czemu można z nich ułożyć niepowtarzalne wzory.

Przed podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniej kostki brukowej, warto wziąć po uwagę kilka faktów. Kształty i faktury należy dopasować do sposobu, w jaki będzie eksploatowana powierzchnia. Gładkie kostki będą bardziej odporne na zabrudzenia, z kolei kostki chropowate wymagać będą dodatkowej impregnacji.

Na podstawie dokonanych pomiarów lub wykonanego projektu (projektowanie) obliczyć można ilość potrzebnego materiału i określić zakres koniecznych prac. Istotne jest także dobre wyliczenie objętości materiału potrzebnego na podbudowę. Można to określić w przybliżeniu po korytowaniu i osadzeniu krawężników. Zachęcamy do zapoznania się z usługami świadczonymi w temacie kompleksowych usług brukarskich (usługi).

BRUK-BET